wlogo
Hakkımda
İsmail Cem İYİTOĞLU

Industrial Engineer, Fire Consultant, Investment Advisor, International Entrepreneur

Hakkımda
İsmail Cem İyitoğlu

Endüstri Mühendisi, İş Lideri ve Genç Girişimciler İçin Mentor

 

Türk iş adamı ve Endüstri Mühendisi olan İsmail Cem İyitoğlu, son dönemdeki başarıları ve iş dünyasına katkılarıyla manşetlerde yer alıyor. İsmail Cem İyitoğlu, Atak Yangın Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanlığından, İstanbul Ticaret Odası seçimlerinde komite başkanlığı ve meclis üyeliği adaylığına kadar, ilerleme ve başarıya olan sarsılmaz bağlılığını göstermiştir.

 

2017 yılında İsmail Cem İyitoğlu, 1996 yılında kurulan Atak Yangın Mühendislik firmasının Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur. Onun liderliği ile şirket, son teknoloji yangın güvenlik sistemleri konusunda uzmanlaşmış, gelişen bir şirket haline gelmiştir. Atak Yangın Mühendislik olarak yurtiçi ve yurtdışında kamu ve özel sektörde sayısız projeye imza atmıştır.  2019 yılında şirket merkezini İngiltere’ye taşıyarak küresel pazardaki erişimini ve etkisini genişletmiştir.

 

Kasım 2022’de İstanbul Ticaret Odası seçimlerinde meclis üyeliği ve komite başkanlığına adaylığını koyan İsmail Cem İyitoğlu, başarılı bir sonuç elde etmiştir. Katkıları ve uzmanlığı iş dünyasında meslektaşları tarafından kabul edilmiş ve sektörde saygın bir figür haline gelmiştir.

 

İş hayatındaki başarılarının yanı sıra birçok gence mentorluk yapan İsmail Cem İyitoğlu, gençleri yurtdışındaki fırsatları keşfetmeye ve farklı kültür ve deneyimlerden öğrenmeye teşvik etmektedir. Gençlerin Türkiye’nin geleceğini şekillendirme gücüne sahip olduğuna inanıyor ve onları başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve kaynaklarla güçlendirmeye kararlı olduğunu belirtmektedir.

 

İsmail Cem İyitoğlu, “Gençlere dünyayı keşfetmelerini, farklı kültürleri ve deneyimleri keşfetmelerini şiddetle tavsiye ediyorum” dedi. “Ülkemizin geleceği, gençlerimizin yaratıcılığına ve yenilikçiliğine bağlı ve Türkiye’nin daha parlak bir geleceği için onlara yatırım yapmalıyız.”

 

Farklı ülkelerdeki yatırımlarına rağmen, 2023 yatırımlarının tamamını Türkiye’de yapacağını açıklayan İyitoğlu, ülkesinin büyümesine ve gelişmesine olan bağlılığını bir kez daha teyit etti.

 

İsmail Cem İyitoğlu, “Türkiye’ye yatırım yapmaya ve ekonomik büyümesine ve refahına katkıda bulunmaya kararlıyım” dedi. “Ülkemizin ve gençlerimizin potansiyeline inanıyorum ve onları elimden gelen her şekilde desteklemeye kararlıyım.” dedi.

 

İyitoğlu’nun başarıları ve iş dünyasına katkıları, onu Türkiye için değerli bir varlık ve genç girişimciler için bir ilham kaynağı haline getirdi. Sektöre liderlik etmeye ve yatırım yapmaya devam ederken, gelecek nesli güçlendirmeye ve Türkiye’de ve ötesinde ilerleme ve başarıya yön vermeye odaklanmaya devam ediyor.

 

 

Sosyal Medya

Instagram

https://www.instagram.com/cemiyitoglu/

Twitter

https://twitter.com/cemiyitoglu

LinkedIn

https://www.linkedin.com/in/ismail-cem-iyitoglu-7bba4011a/?originalSubdomain=uk

Facebook

https://m.facebook.com/profile.php?id=100074787005963

Linktree

https://linktr.ee/ismailcemiyitoglu

  • Endüstri Mühendisi, 
  • Uluslararası Girişimçi, 
  • Uluslararası Yatırım Danışmanı
  • Uluslararası Yangın Risk Analisti, 
  • Sürdürülebilir Doğal Yaşam Destekçisi.